Tehnički sekretar

Prikaz oglasa za posao

Više detalja o oglasu

BOSNET GROUP D.O.O.

6.mart bb 71240 Hadžići

Raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto

Opis radnog mjesta:

• Komunikacija sa privrednim subjektima, institucijama i suradnicima;

• Primanje i slanje materijala fax-om ili mailom;

• Organizovanje sastanaka,

• Prijem stranaka, vođenje podsjetnika i obavještavanje o sastancima,

• Obavljanje sekretarskih i administrativnih poslova,

• Sređivanje i arhiviranje poslovne dokumentacije,

• Ostali poslovi po naređenju neposredno pretpostavljenog.

Uslovi:

• Najmanje SSS,

• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,

• Poznavanje engleskog ili nekog drugog stranog jezika,

• Besprijekorno poznavanje gramatike i pravopisa bosanskog jezika,

• Vozačka dozvola B kategorije,

• Dobre komunikacijske vještine, fleksibilnost i prilagodljivost.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave uz kraću biografiju slati na mail: bosnet@bosnet.ba

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objave. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u obzir.

Šifra oglasa za posao: jabihposao.com #2801

OSNOVNE INFORMACIJE

Poslodavac:

Bosnet Group d.o.o.

Kategorija:

Administrativne usluge

Stručna sprema:Nije definirano
Mjesto:

Hadžići

Regija:

BIH :: Cijela zemlja

Zemlja:

Bosna i Hercegovina

Datum objave oglasa:05.02.2013
Datum isteka oglasa:02.03.2013
Vrsta radnog odnosa:Ostalo / nepoznato
Ključne riječi:

Posao BIH ; Posao Hadžići ;

PRIJAVITE SE NA OVAJ OGLAS ZA POSAO

DODATNO

POTREBNI STRANI JEZICI

Nema podataka o stranim jezicima.

POTREBNE VOZAČKE DOZVOLE

Podaci o potrebnim vozačkim dozvolama nisu uneseni.

Slika oglasa
Napomena: Oglase za posao postavljaju korisnici portala. Portal jabihposao.com nije niti na bilo koji način odgovoran za sadržaj oglasa. Portal koristite na vlastitu odgovornost. Za više informacija, molimo pogledajte Uvjete korištenja.