DOSTAVLJAČ NA MOPEDU "B" KATEGORIJE, ČAKOVEC - 3 IZVRŠITELJA

Prikaz oglasa za posao

Više detalja o oglasu

Mjesto rada: ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 3

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada:

  • Noćni rad
  • Smjena - prijepodne

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Natječaj vrijedi od: 12.2.2013

Natječaj vrijedi do: 21.2.2013

Uvjeti na radnom mjestu: Terenski rad

Posloprimac

Razina obrazovanja:

  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine

Vozački ispit:

  • Kategorija A
  • Kategorija B

Radno iskustvo: 3 mjeseca

Ostale informacije:

Opis poslova: preuzimanje pošiljaka i novina za isporuku, utovar pošiljaka i novina u zaduženo vozilo, dostava pošiljaka i novina primatelju prema radnom nalogu, naplata kod primatelja, predaja naplaćenog novca prema ispisanim R1 računima, povrat neisporučenih pošiljaka, označavanje razloga neisporuke, prijevoz pošiljaka od klijenata do pretovarnog centra il poslovnice, isporuka pošiljaka do krajnjeg primatelja.
Potrebno poznavanje grada i okolice, prilikom javljanja navesti regiju i grad za koji se kandidat javlja (sjeverna regija - grad Čakovec). Prednost kandidatima koji ispunjavaju uvjete za sufinanciranje zapošljavanja.

Poslodavac

Poslodavac: CITY EX d.o.o. za prijenos poslovne dokumentacije

Kontakt: e-mailom: hr@city.ex

Šifra oglasa za posao: jabihposao.com #2901

OSNOVNE INFORMACIJE

Poslodavac:

CITY EX d.o.o.

Kategorija:

Ostalo

Stručna sprema:Nije definirano
Mjesto:

Čakovec

Regija:

Hrvatska :: Međimurska županija

Zemlja:

Hrvatska

Datum objave oglasa:16.02.2013
Datum isteka oglasa:21.02.2013
Vrsta radnog odnosa:Ostalo / nepoznato
Ključne riječi:

Posao HR ; Posao Čakovec ;

Upute za prijavu na ovaj oglas nalaze se u tekstu oglasa.

DODATNO

POTREBNI STRANI JEZICI

Nema podataka o stranim jezicima.

POTREBNE VOZAČKE DOZVOLE

Podaci o potrebnim vozačkim dozvolama nisu uneseni.

Slika oglasa
Napomena: Oglase za posao postavljaju korisnici portala. Portal jabihposao.com nije niti na bilo koji način odgovoran za sadržaj oglasa. Portal koristite na vlastitu odgovornost. Za više informacija, molimo pogledajte Uvjete korištenja.