Radnici u proizvodnji, Sarajevo

Prikaz oglasa za posao

Više detalja o oglasu

Opis radnog mjesta:

Tvornica sladoleda i ostalih smrznutih slastica "SA&JACOM" d.o.o. Sarajevo je osnovana 1996 godine. U početku se firma fokusirala na distribuciju sladoleda i ostalog smrznutog programa drugih dobavljača. Koristeći već stečeno iskustvo u distribuciji sladoleda firma je nakon 5,6 godina započela sa vlastitom proizvodnjom.

Izgrađena je moderna tvornica koja je s dosadašnjim iskustvom i vizijom budućeg razvoja izrasla u jednu od najjačih domaćih kompanija u oblasti proizvodnje sladoleda i ostalih smrznutih slastica.

Na osnovu ukazane potrebe kompanija raspuisuje oglas za upražnjenu poziciju:

RADNICI U PROIZVODNJI

(više izvršioca)

Uslovi koje treba da ispunjava potencijalan kandidat:

-završena SSS- spremnost za rad u smjenama

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Ukoliko ispunjavate uslove vaše prijave možete poslati putem e-maila:

Saijacom@live.com

Broj radnih mjesta:

5

Šifra oglasa za posao: jabihposao.com #613

OSNOVNE INFORMACIJE

Poslodavac:

SA & JACOM d.o.o.

Kategorija:

Proizvodnja

Stručna sprema:SSS
Mjesto:

Sarajevo

Regija:

BiH :: Kanton Sarajevo

Zemlja:

Bosna i Hercegovina

Datum objave oglasa:13.04.2012
Datum isteka oglasa:12.05.2012
Vrsta radnog odnosa:Stalni radni odnos (na neodređeno vr.)
Ključne riječi:

Posao BIH ; Posao Sarajevo ; Radnici u proizvodnji ; Sarajevo

PRIJAVITE SE NA OVAJ OGLAS ZA POSAO

DODATNO

POTREBNI STRANI JEZICI

Nema podataka o stranim jezicima.

POTREBNE VOZAČKE DOZVOLE

Podaci o potrebnim vozačkim dozvolama nisu uneseni.

Slika oglasa
Napomena: Oglase za posao postavljaju korisnici portala. Portal jabihposao.com nije niti na bilo koji način odgovoran za sadržaj oglasa. Portal koristite na vlastitu odgovornost. Za više informacija, molimo pogledajte Uvjete korištenja.