Turistički vodič(m,ž), Sarajevo

Prikaz oglasa za posao

Više detalja o oglasu

Opis radnog mjesta:

Touroperator Best Reisen sa sjedištem u Ferhadiji 5, Sarajevo koji ima svoje charter letove za Tunis i Egipat od juna do septembra...

Potreban nam je predstavnik agencije u Kairu-TURISTIČKI VODIČ(M)

Uslovi:

-poznavanje arapskog i engleskog jezika, po mogućnosti DA je student u Kiaru

-posjedovanje vozačke dozvole B kategorje

-prednost imaju osobe koje su već imale iskustva na ovim ili sličnim poslovima

Broj radnih mjesta:

1

Šifra oglasa za posao: jabihposao.com #748

OSNOVNE INFORMACIJE

Poslodavac:

BEST REISEN

Kategorija:

Turizam

Stručna sprema:Nije definirano
Mjesto:

Sarajevo

Regija:

BiH :: Kanton Sarajevo

Zemlja:

Bosna i Hercegovina

Datum objave oglasa:10.05.2012
Datum isteka oglasa:23.05.2012
Vrsta radnog odnosa:Stalni radni odnos (na neodređeno vr.)
Ključne riječi:

Posao BIH ; Posao Sarajevo ; Turistički vodič ; Sarajevo

PRIJAVITE SE NA OVAJ OGLAS ZA POSAO

DODATNO

POTREBNI STRANI JEZICI

Nema podataka o stranim jezicima.

POTREBNE VOZAČKE DOZVOLE

Podaci o potrebnim vozačkim dozvolama nisu uneseni.

Slika oglasa
Napomena: Oglase za posao postavljaju korisnici portala. Portal jabihposao.com nije niti na bilo koji način odgovoran za sadržaj oglasa. Portal koristite na vlastitu odgovornost. Za više informacija, molimo pogledajte Uvjete korištenja.